Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Hypoteční kalkulačka

Výpočet hypotéky


 

Hypoteční kalkulačka srovnání bank

Výpočet splátek hypotéky online

Chcete vědět, jaké budete platit měsíční splátky u vámi zvoleného hypotéčního úvěru? Proveďte výpočet splátek hypotéky online a ihned se to dozvíte. K výpočtu hypotéky slouží online hypotéční kalkulátor. Do příslušných políček stačí zadat dobu splácení, celkovou výši hypotéky a zvolit fixaci hypotéky. Výsledkem bude vaše měsíční splátka. Vypočítat si můžete také hypotéku po refinancování. Na internetu jsou k dispozici speciální hypotéční kalkulačky, prostřednictvím kterých zjistíte, jestli se vám refinancování vyplatí, jak vysoké budou splátky hypotéky při změně úrokové sazby apod. S online výpočtem, sjednáním hypotéky i s refinancováním hypotéky vám ochotně pomůžeme. Sjednejte si nezávaznou schůzku s některým z našich hypotéčních specialistů.

Nejlepší hypotéka

Potřebujete půjčit peníze na nákup, výstavbu nebo rekonstrukci nemovitosti? Najdeme pro vás nejlepší hypotéku na trhu. Naši hypotéční specialisté zjistí, jaký druh hypotéky bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům, pomohou vám s vyřízením hypotéky a zároveň vám budou k dispozici po celou dobu čerpání úvěru i po něm. Jsme nebankovní instituce, díky čemuž se námi poskytované služby zásadně liší od toho, co poskytuje většina bank. Jestliže se na nás obrátíte, srovnáme nabídky hypotéčních úvěrů všech bank a vybereme pro vás tu nejlepší!

Naší prioritou je ušetřit zájemci o hypotéku čas i peníze. Předložíme klientovi návrh, a pokud ho nabídka zaujme, osobně vše vyjednáme. Postaráme se o to, aby klient získal výhodné podmínky, nabídneme mu nadstandardní služby a odbornost při zajištění veškeré administrativy související s hypotékou. Spojte se s námi a přesvědčte se o našich mimořádných službách na vlastní kůži. Veškeré služby nabízíme zcela ZDARMA.

Výpočet hypotéky kalkulačka - výpočet splátky hypotéky srovnání

 

Výpočet hypotéky online

S naší pomocí vyřešíte bydlení jednou provždy. Pomůžeme vám s výběrem nejlepší hypotéky na míru, sjednáme pro vás akční úrokovou sazbu a řadu dalších výhod. Ušetříme vaše peníze i čas. Nebudete muset jednat s bankovními poradci jednotlivých bank, zbavíme vás poplatků za sjednání a správu úvěru, zajistíme levný či bezplatný odhad nemovitosti. K tomu všemu si u nás můžete udělat výpočet hypotéky online. Prostřednictvím online hypotéčního kalkulátoru snadno zjistíte, kolik budete měsíčně splácet. Jde to rychle, jednoduše a přesně na míru! Chcete vědět více? Sjednejte si nezávaznou schůzku s našim hypotéčním specialistou.

Hypotéka na míru

Naši hypotéční specialisté mají dlouholeté zkušenosti v oboru, díky čemuž jsou schopni zprostředkovat jakýkoliv typ hypotéky na míru. Zprostředkujeme pro vás hypotéku i bez nutnosti osobní schůzky a nabídneme vám pouze produkty odpovídající vašim představám a možnostem. Nepotřebujeme plnit žádné kvóty, takže pro nás není cílem nutit klientovi různé druhy pojištění či finanční produkty nesouvisející s hypotéčním úvěrem. Naší prioritou je usnadnit klientovi výběr hypotéky, postarat se o sjednání a vyjednání výhodnějších podmínek. Klient se na nás může spolehnout před i po sjednání hypotéky, v průběhu čerpání i po skončení úvěru.

Splácení hypotéky

Splátky na hypotéku se platí téměř vždy jednou měsíčně a skládají se ze součtu úmorové části (úmor) a úrokové části (úrok). Úmorová část splátky představuje postupné splácení půjčené částky, což znamená, že součet úmoru ve všech splátkách hypotéky je roven půjčené částce. Úroková část splátky představuje úrok za období od předchozí splátky, jenž je závislý na nesplacené výši úvěru v tomto období a úrokové sazbě přizpůsobené měsíční úrokové sazbě.

V průběhu doby anuitního splácení narůstá v anuitě úmorová část splátky a klesá její úroková část, což znamená, že v prvních letech se splácí zejména úroky a hodnota dluhu klesá mnohem pomaleji než ke konci splácení úvěru.

Výpočet hypotéky - Jak se počítá hypotéka

Zajímá vás, jak probíhá výpočet hypotéky? Pro všechny zájemce o hypotéční úvěr jsme připravili článek zaměřený na výpočet splátek hypotéky kalkulačka. Důležitým parametrem při výpočtu splátek hypotéky je tzv. anuita (konstantní splátka). Hypotéční úvěry jsou spláceny stejnými splátkami – anuitami, přičemž výše anuity je u hypotéky konstantní v rámci tzv. fixačního období úrokové sazby. Během tohoto období je úroková sazba hypotéky neměnná (nejčastější je tříletá a pětiletá fixace hypotéky). Po skončení fixace se vypočítá nová anuita pro další zvolené fixační období na základě nesplacené části úvěru, výše nové úrokové sazby a zbytkové doby do splatnosti hypotéky. Tento postup se opakuje až do konce splatnosti úvěru, do předčasného splácení hypotéky apod.

Výpočet hypotéky online

Výši splátky (anuity) pro konkrétní hypotéku si můžete sami vypočítat. Výpočet hypotéky online můžete provést prostřednictvím nástroje Hypotéční kalkulátor, který je dostupný na našich stránkách. Online výpočet hypotéky kalkulačka lze provádět opakovaně a zcela zdarma. Výši splátky hypotéky můžete vypočítat také ručně na kalkulačce pomocí jednoduchého vzorce:

Hypoteční kalkulačka srovnání bank
TOPlist